Нехай квітує Україна!

30 листопада Україна відзначила річницю від дня народження соловейка української пісні Назарія Яремчука. 1 грудня Ірина Зінковська разом із Дмитром та Назарієм Яремчуками виступила у рідній Назарію Вижниці, де Ірина була і ведучою концерту. Гостем концерту був і творчий побратим Назарія Остап Гавриш.

10 грудня Перший Національний організував у Львові грандіозний концерт "Для тих, хто пам'ятає..." пам'яті Назарія Яремчука, де Ірина викликала бурхливі овації та сльози глядачів. Трансляція концерту на Першому Національному відбудеться у період новорічних свят.

18 грудня Ірина Зінковська стала почесною гостею гала-концерту благодійного фестивалю для дітей-сиріт "Мистецький храм" в Івано-Франківську за участю видатних митців України. Концерт вийде в телеефір у період новорічних свят на регіональних телеканалах.

У передноворічний період Ірина Зінковська бере участь у зйомках святкових програм та радіоінтерв'ю. 

 

Дорогі друзі і шанувальники української музики! Спеціально для Вас Ірина Зінковська випустила новий музичний альбом

"Нехай квітує  Україна!",

який засвідчує щиру любов співачки до України та українців і правдивий кровний патріотизм. Це диск, який об'єднав нові, а також вже добре знані пісні Ірини Зінковської з попередніх 4 музичних альбомів. Замовити його можна за посиланням:

irynazinkovskaukraina

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Організація концертів, шоу-програм, замовлення дисків:

+38 050 540 58 19

 

...
..